Beşiktaş’ta Razvan Lucescu gelişmesi

Teknik adam arayışlarını sürdüren Beşiktaş’ta PAOK’un hocası Razvan Lucescu listenin ilk sırasına yerleşti. Tatil için Bükreş’te bulunan Rumen hoca ile görüşen Beşiktaş yönetimi, 2 milyon Euro olan serbest kalma bedelini de ödemeye hazır. PAOK da teknik direktörünü takımda tutmak için yoğun bir mesai harcıyor

Teknik direktör arayışlarına devam eden Beşiktaş’ta gündeme gelen son isim Razvan Lucescu oldu. Yunanistan Ligi’nde PAOK’u bu sezon şampiyonluğa ulaştıran Rumen hoca için siyah-beyazlılar girişimlere başladı.

Siyah-beyazlılar, tatil için Bükreş’te bulunan Razvan Lucescu ile kadro planlaması ve bütçe konusunda görüşmelerde bulunurken serbest kalması için ödenmesi gereken miktarın 2 milyon Euro olduğu öğrenildi.

Paok’ta kalabilir

Beşiktaş’ın teklifine sıcak bakan Razvan Lucescu’nun önündeki en büyük engel ise yeni şampiyon yaptığı kulübü PAOK… Serbest kalma bedeline karşın Yunan ekibinin de ayrılığa engel olmak için yoğun mesai harcadığı aktarıldı.

Razvan Lucescu, Beşiktaş’ın teklifine dair ülke basınında da yaptığı açıklamalarda detay vermekten kaçındı. 55 yaşındaki teknik direktörün Beşiktaş’a yanıtını bugün ya da yarın iletmesi bekleniyor.

Yunanistan Ligi’nde PAOK’la şampiyonluğa ulaşan 55 yaşındaki teknik adam, bu sezon 58 maçta 39 galibiyet, 9 beraberlik ve 10 mağlubiyet aldı. Kariyerinde 2 kez Yunanistan şampiyonluğu, 2 kez Yunanistan Kupası, 1 kez Suudi Arabistan şampiyonluğu, 1 kez Suudi Arabistan kupası, 1 kez Romanya 2. Lig, 1 kez Asya Şampiyonlar Ligi ve 2 kez de Romanya Kupası kazanma başarısı gösterdi. (HaberTürk)

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir